DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

O spodním prádle

 

Jak je na tom vaše spodní prádlo? Patříte až k 30 % lidí, kteří mají staré a nevyhovující spodní prádlo? Ke spodnímu prádlu se přistupovalo v historii různě. Ve středověku a až po 20. století nosily ženy dlouhé spodničky a mnoho dalších vrstev. Z té doby také možná pochází rčení „navrch huj, vespod fuj“.

Muži to měli podobné. Trenýrky se pro muže začaly vyrábět kolem roku 1920 a slipy přišly na řadu kolem roku 1935. Do té doby se muži různě zahalovali bederními rouškami.

Ženám se začalo spodní prádlo zkracovat masově až kolem padesátých let dvacátého století. Do té doby byly populární také podvlékačky. Dnes mají ženy i muži na výběr. Ženy se zamilovaly v osmdesátých letech do kalhotek, které jsou vykrojené, že sotva zakryjí, co by měly. Víte, že 22. června je mezinárodním dnem bez kalhotek?

Tzv. na ostro chodí také celebrity. Příkladem může být Paris Hilton či Lena Dunham. Je to však zdravé? Lékaři tvrdí, že nejméně hygienické jsou kalhotky tanga.

Jak jste na tom vy? Záleží vám také na tom, jaké spodní prádlo nosí váš partner či partnerka? Mnoho lidí nové spodní prádlo téměř nenakupuje a nosí staré a obnošené. Je to podle výzkumu téměř 40% lidí na světě. Přesto si spodní prádlo zaslouží větší pozornost. Nejen, že jde o vzhled, ale také o zdraví. Čisté a kvalitní spodní prádlo, znamená i zdravé tělo.

Chcete se podělit o váš názor na spodní prádlo? Neváhejte nám ho říci v komentáři.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping