DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Věrnostní program #PinklyCare

Na stránkách www.pinkly.cz získáte celou řadu bonusů a slev. Pokud věnujete chvilku následujícím řádkům, zjistíte, že být klientem Pinky Clubu se vyplatí.

Každý zákazník registrovaný v našem obchodě získá při nákupu body, které může vyměnit za slevu či zboží zdarma.

Přehled bonusů a slev

·         Slevový kód:

Slevový kód získáte díky registraci v našem obchodě. Každý měsíc dostanete do emailové schránky oznámení se slevovým kódem na akci, které se zrovna koná. Jinam než do emailu se slevové kódy neposílají. Kód využijete při objednávce na slevu v % z nákupu.

·         Poštovné ZDARMA:

Pokud nakoupíte minimálně za 1500,- Kč, tak máte automaticky poštovné a balné zdarma. Ušetříte tak minimálně 99,- Kč při platbě online, nebo 129,- Kč při platbě na dobírku.

·         Pinkly Klub:

Pro registrované členy máme permanentní slevu 10% z každého dalšího nákupu za využítí bodového systému, který najdete v podmínkách věrnostního programu zde…..

Můžete tak získat slevu ze zboží, nebo v případě dostatku bodů i zboží zcela zdarma pokud jste náš věrný zákazník. Více zde…

  • Pinkly Premium Club Karty

Pokud jste dostali poštou nebo osobně plastovou kartičku člena PREMIUM CLUBU, získáváte automaticky časově neomezenou slevu 10% na každý nákup, který u nás uděláte. Slevový KÓD najdete napsaný v zaslaném dopise, nebo přímo na plastové kartičce, který následně v pokladně zadáte. Získáte tak slevu 10% z celého nákupu, který u nás uděláte. Sleva není nijak časově omezena. Platí pouze pro držitele karty.

 

 

Podmínky věrnostního programu #Pinkly

Všeobecné podmínky VP

Velice si ceníme věrnosti našich zákazníků. Vracející se zákazník je pro nás důkazem, že úsilí rozvoje našeho obchodu není zbytečné. Snažíme se nabízet nejkvalitnější zboží, které je vyrobené s láskou v české republice. Proto jsme se rozhodli, věnovat každému registrovanému a věrnému zákazníkovi věrnostní body za každý nákup. Body následně může vyměnit za slevu na jakékoli nabízené zboží nebo si může vybrat za body zboží zdarma.

 

  1. Věrnostní program je určen pouze pro registrované zákazníky na stránkách pinkly.cz. Bez registrace by nebylo možné přidělit věrnostní body danému zákazníkovi. Chceme tak ocenit zákazníky za jejich přízeň k našim produktům a celému projektu #PinklyCare. Již po prvním nákupu vám vrátíme určitou částku ve věrnostních bodech, kterou budete mít následně možnost využít jako slevu či zboží zdarma při dalších nákupech na www.pinkly.cz
  2. Zákazník získává za každý dokončený obchod body, které mají ekvivalent hodnoty finanční částky, kterou je možné odečíst od celkové ceny nákupu. Pokud budou věrnostní body dosahovat dostatečné výše pro získání zboží zdarma, tak si může zákazník objednat zboží zcela zdarma jako bonus za předchozí nákupy. Příklad: zákazník nakoupil historicky za 10000,- Kč. Za to získal 1000,- Kč zpět ve formě bodů ve věrnostním programu na stránkách pinkly.cz. V případě, že nakoupí zboží následně v hodnotě 800,- Kč, může využít částku z věrnostních bodů a ještě mu 200,- Kč zůstane na účtu na případný následný nákup. V případě, že bude hodnota nákupu 1200,- Kč, může zákazník využít slevu 1000,- Kč díky věrnostním bodům a zaplatí za zboží pouze 200,- Kč. Body se neustále načítají, dokud nejsou využity při nákupu. Následně začíná sběr bodů na novo.
  3. Zákazník může využít pro slevu nejméně 100 bodů v hodnotě 100,- Kč. Je nutno udělat objednávku v hodnotě 500,- Kč aby mohl slevu využít. využiti bodů můžete v průběhu nákupu nebo přímo ve vašem uživatelském účtu na stránkách pinkly.cz/muj-ucet

1 věrnostní bod = 1,- Kč

Slevu lze využít při nákupu za minimálně 500,- Kč

Minimální počet 100 bodů pro využití slevy na nákup

 

  1. Nepřipsání bodů je možné z několika důvodů. Buď byly získány v rozporu s dobrými mravy. Díky manipulaci s webovým rozhraním pinkly.cz , či jiným nezákonným způsobem. Je možné, že pokud se body nepřipisují, jedná se o technický problém, který prosím nahlaste na podpora@pinkly.cz
  2. Slevy se nevztahují při nákupu za velkoobchodní ceny. Každý registrovaný subjekt ve velkoobchodu má jiné slevy než koncový zákazník. Pro slevy a akce pro firmy, které spolupracují s našim velkoobchodem, klikněte na odkaz pinkly.cz/podminky-velkoobchodu/

 

Podmínky slevového programu se mohou v průběhu času měnit. Proto prosím sledujte jejich aktualizace a pravidelně jejich znění kontrolujte. Na slevy nevzniká žádný právní nárok, a nejedná se o návrh na uzavření kupní smlouvy.

Tyto podmínky byly naposledy aktualizovány 13.11.2022

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping