DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Woman´s Designer Fashion

Stylově a sexy se může cítit každá žena, která miluje své tělo #pinklycare

For your style

Objevujte spodní prádlo, které z vás udělá sebevědomou ženu! Pohodlné a přesto sexy…..

PINKLY FOR WOMAN

Pinkly fashion poskytuje elegantní módu pro ženy již od roku 2004, kdy poprvé spatřily světlo světa elegantní dámské šaty. Od té doby jsme pokročili v designu a vrhli se na vývoj spodního prádla, které je pohodlné a přesto sexy. Od roku 2022 jsme vytvořili projekt Pinkly Store, kde si můžete koupit elegantní kousky, které z vás udělají ženu do které se zamilujete. Dámské spodní prádlo, které sedí každé ženě bez rozdílu věku či postavy. Sportovní plavky, které podpoří vaší ženskost i u bazénu. Objevujte svět Pinkly, který je tu pro každou z vás.

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Kalhotky jsou denní součástí každé ženy. Každá z nás se chce cítit sexy a přitom pohodlně po celý den. Kalhotky by měly zvýraznit vaše ladné křivky a přitom by vám měli zpříjemnit celý den. V šatníku každé ženy by tam neměli chybět různé kousky pro všední i nevšední příležitosti.

 

Ať už se jedná o stahovací kalhotky či tanga, hlavním cílem Pinkly, je přinášet příjemný zážitek při kterém se budete cítit jako krásná žena. Příjemný materiál šetrný k přírodě, ze kterého jsou kalhotky vyrobené dodávají vašemu tělu příjemný pocit.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping