DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Jak To Funguje

01

Registrujte se

Vytvořte si u nás profil a začněte získávat věrnostní body.

02

Získejte body

Za každý nákup získáte věrnostní body, které následně můžete využít při dalším nákupu.

03

Využijte body

Získejte slevy nebo i zboží zdrama za získané body, které vyměníte za reálné peníze v našem systému. Jen pro registrované nakupující.

Věrnostní program #PinklyCare

Na stránkách www.pinkly.cz získáte celou řadu bonusů a slev. Pokud věnujete chvilku následujícím řádkům, zjistíte, že být klientem Pinky Clubu se vyplatí.

Každý zákazník registrovaný v našem obchodě získá při nákupu body, které může vyměnit za slevu či zboží zdarma.  

Přehled bonusů a slev 

·         Slevový kód:  

Slevový kód získáte díky registraci v našem obchodě. Každý měsíc dostanete do emailové schránky oznámení se slevovým kódem na akci, které se zrovna koná. Jinam než do emailu se slevové kódy neposílají. Kód využijete při objednávce na slevu v % z nákupu.

·         Poštovné ZDARMA:

Pokud nakoupíte minimálně za 1500,- Kč, tak máte automaticky poštovné a balné zdarma. Ušetříte tak minimálně 99,- Kč při platbě online, nebo 129,- Kč při platbě na dobírku.

·         Pinkly Klub:

Pro registrované členy máme permanentní slevu 10% z každého dalšího nákupu za využítí bodového systému, který najdete v podmínkách věrnostního programu zde…..

Můžete tak získat slevu ze zboží, nebo v případě dostatku bodů i zboží zcela zdarma pokud jste náš věrný zákazník. Více zde…

Členské Karty – Premium Club

Je také možné získát ČLENSKOU KARTU PREMIUM CLUBU, která vám opravňuje k časově neomezné slevě 10% po zadání kódu, který jste našli na členské kartě (popřípadě v přiloženém dopise). Na členskou kartu se nevztahuje nárok na základě nákupu. Členské karty jsou zasílány či předávány výhradě na základě rohodnutí vedení obchodu. V případě, že máte o kartu zájem, je možné nás kontaktovat. Děkujeme.

 

Pinkly Club

Staňte se členkou PINKLY CLUBU, díky kterému získáte slevu bez časového omezení. Stačí nakoupit a karta může být vaše. Více informací najdete zde…

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping