DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Jak opravdu vnímáme módu? Pohled čtyřicítky.

 

Když se řekne móda, tak mě okamžitě naskočí předváděcí molo a na něm modelky v netradičních modelech od světových značek. Pro někoho může být slovo „móda“ sprosté slovo a pro někoho jen potřeba se obléknout. I pro mě je to otázka nálady a momentálního rozpoložení.

Mrzí mě, že když se rozhlédnu po městě, kde zrovna procházím, tak vidím lidi jak nosí fádní barvy a možná se až bojí odlišit. Některé dámy a pánové se liší a to nemusí být jen vyznavači módních trendů. Ale většinou si říkám proč my Češi tak milujeme černou a odstíny tmavých barev. Když jsem procházela světovými metropolemi, tak se to barvami a střihy jen hemžilo. U nás to tak úplně neplatí.

I když nejsem člověk, který by hledal neustále ty nejnovější trendy, tak si ráda někdy obléknu něco, co lehce vybočuje ze standardu. Proto se nebojím experimentovat s barvami. Pěkně oblečená žena, neznamená, že by musela utrácet tisíce za drahé oblečení. Umí si však vybrat co k ní sedí.

Trochu mi to připadá, jakoby se lidé u nás báli trochu vyjít z řady. Vzít si na sebe něco, co by na ně upozornilo. Nejsme třeba v Londýně, kde i kdybyste si vzali na sebe hrnec se špagetami, tak by to nikoho moc nepřekvapilo. Ale i tak bych byla ráda, kdyby se u nás ženy trochu odvázaly a vybíraly trochu více barevné kombinace, které třeba i zdánlivě k sobě nejdou. Experimentovat se sukněmi ke kabátu i v zimě není od věci. Nosit kalhoty je sice pohodlné, ale trochu se tím vytrácí ženskost. Nebála bych se ani krémových barev či bílé barvy. Budete tak vypadat rozzářeně a hned se na vás lidé budou dívat jinak. Rozhodně se na vás lidé budou usmívat více, než když na sobě budete mít černou bundu s černými legínami.

Pěkný světlý pletený svetr a kratší světle hnědá sukně se k sobě báječně hodí. Na to přes rameno hodit pěkný krémový středně dlouhý kabátek a tělové punčochy. Budete za princeznu a budete zářit na celé okolí. Nebojte se trochu experimentovat a rozzářit trochu svůj den.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping