DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Jmenuji se Anna Nicole Kučerová a jsem zakladatelka projektu Pinkly.cz, který si bere za úkol vyrábět pohodlné, praktické a funkční dámské prádlo. Hlavním zaměřením je dát možnost Transgender ženám získat spodní prádlo, které je funkční a pohodlné. Ale nejen pro transgender ženy, vyrábíme dámské prádlo, které vyrábíme z kvalitních materiálů a za přispění místních podnikatelek.

Chceme pomoci ženám cítit se bezpečně a přirozeně. Snažíme se vyrábět prádlo z materiálů, které při výrobě neškodí životnímu prostředí a přitom jsou látky kvalitní a příjemné na nošení. Navíc jsme se zařekly, že za každou objednávku budeme odevzdávat 20% ze zisku na pomoc transgender osobám v Česku. Chceme tak podpořit osoby, které nemají jednoduchou životní situaci při snaze žít život, který si vysnili.

 

 

Prádlo je pro Transgender ženy vyrobeno tak aby umožnilo ženám, které jsou před operací cítit se bezpečně a pohodlně. Zpevněné provedení a elastický materiál zaručí, že vše co má zůstat na správném místě tam také zůstane. Přesto je prádlo pohodlné a dlouho vydrží

 

2007
První webové stránky
Začináme s webem

V roce 2007 vznikly první webové stránky, které jsme sami vytvořily. Byl to systém pokus omyl a nakonec se nám to povedlo. První stránky měli úspěch a již ten stejný rok jsme dostali pochvalu za jejich design.

2010
První eshop
Spouštíme první e-shop

V roce 2010 jsme spustily náš první internetový obchod, který se zaměřoval na koženou módu a doplňky. Obchod se pomalu začal rozjíždět a my jsme pokračovali ve zdokonalování našeho projektování internetových stránek.

2013
Začínáme vyrábět i z nerez oceli
Vlastní výroba a projekty

Začali jsme s výrobou originálních výrobků z nerezové oceli a spoustili jsme další internetový obchod. Naši zákazníci se začali rozšiřovat a my jsme pracovali na zdokonalování vztahů se zákazníkem.

2015
Nucená pauza
Nedobrovolný odchod

Bohužel jsme se setklai s nepříjemnostmi, které nám nedovolili pokračovat v dosavadních projektech a museli jsme reorganizovat strukturu našeho obchodu. Ale byl to nakonec krok správným směrem a přišla myšlenka rozšířit náš sortiment o vlastní řadu módy pro ženy.

2019
Vyvýjíme nové kousky
Pinkly se začíná stávat realitou

Rok, který mnoha lidem nepřinesl dobré zprávy. Přesto jsme začali s novým projektem a zařizovali vše tak abychom mohli spustit výrobu a spolupráci s Českými ženamy, které s námi dodnes spolupracují.

2022
Spouštíme internetový obchod Pinkly.cz
Prodáváme první kousky z kolekce

V roce 2022 začal fungovat internetový obchod Pinkly.cz, který začíná nabízet zboží pro ženy. Vzaly jsme si také do hlavy, že budeme podporovat Transgender Ženy, které nemají takovou možnost nakupovat speciální spodní prádlo, které jim usnadní každodenní život.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping