DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Líbí se mi transgender ženy! Jsem gay?

 

Mnohokrát se může stát, že si muži myslí, že když se jim líbí transgender ženy, tak jsou gay. Můžeme vás všechny, co se bojíte, ujistit že rozhodně gay nejste. Líbí se vám, protože je to žena. Ne proto co má případně mezi nohama.

Můžete si položit jednoduchou otázku. „Líbí se mi muži?“, pokud je vaše odpověď NE, tak nejste rozhodně gay. I přesto, že se vám líbí trans žena, která možná má v kalhotkách něco jiného než si myslíte. Není rozhodující co má taková žena v kalhotkách, ale jak se prezentuje a jak vypadá. Někdy ani nepoznáte, že mluvíte s člověkem, který prošel změnou pohlaví.

Je to na jednu stranu takto jednoduché, ale může to být také trochu složitější. Jde o to, jaká osoba se vám líbí. Nezáleží na tom, v jakém těle se narodili. Mohu vám dát příklad. Jsem transgender heterosexuální žena, které se líbí muži. Jednou jsem byla okouzlena mužem, který vypadal moc dobře. Ale po nějaké době jsem se dozvěděla, že je to FtM (Tedy transgender muž), který vypadal naprosto úžasně a na první pohled by nikdo netušil, že má vagínu. A to ze mě nedělá lesbičku. Líbil se mi jako muž a jsem na muže. Tak kdyby se vám líbila žena kterou vidíte a přesto by to byla trans žena, tak rozhodně nejste gay.

Navíc je jasné, že GAY muž chce muže. Nechce trans ženu, protože je to žena a jemu se líbí muži. Tak všichni hetero kluci můžete být v klidu. Nejste rozhodně gay, kdyby se vám trans žena líbila. Navíc mnoho mužům se líbí trans ženy, protože jsou dost často více žensky než cis ženy. Vždy mají upravené nehty, dokonalý make-up a chovají se vyloženě žensky. Nemusí to být pravidlem, ale i proto se může říci, že rozhodně nejste gay, protože jste okouzlen její ženskostí. Ne tím co má zrovna v kalhotkách, pokud by se jednalo o transgender ženu před operací.

 

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping