DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Trans a nebinární lidé si také zaslouží kvalitní spodní prádlo.

 

Každý z nás chce mít na sobě pohodlné spodní prádlo, které ho celý den nebude škrtit a je z příjemného materiálu. Na trhu je mnoho výrobců, kteří vám splní vše téměř do posledního přání. Ale bohužel, často se stává, že transgender ženy a nebinární osoby mají problém sehnat spodní prádlo, které by splňovalo jejich nároky.

Na spodní prádlo hledí trans ženy také jako na funkční pomůcku pro jejich každodenní život. Pokud se jedná o ženy, které ještě neprodělaly operativní změnu, či ty které se na ni nechystají, tak vyžadují od spodního prádla speciální funkci. A to takovou, která jim zajistí bezpečí a diskrétnost.

Tedy spodní prádlo by mělo mít funkci, kdy udrží vše co udržet má na správném místě po celý den a navíc pomůže zakrýt případné nevhodné výstupky na oblečení. Proto jsme vyvinuli dámské spodní prádlo, které transgender ženám pomůže ke každodenní pohodě.

Spodní prádlo je vyrobeno z pevného materiálu a přesto je prádlo pohodlné. Vyztužený přední díl, který bezpečně udrží vše na svém místě a navíc pomůže zakrýt nevzhledné záhyby.

Cílem je pomoci v hledání ideálního oblečení pro transgender osoby, které si chtějí dopřát hezkou módu, která je přitom plně funkční. Vzhledem k tomu, že trans osob není tolik, aby se na ně běžný trh zaměřil, tak se snažíme toto místo zaplnit. Myslíme si, že každý si zaslouží mít možnost sehnat pro sebe ideální oblečení a spodní prádlo, které bude vyhovovat jeho speciálním požadavkům.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping