DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Atlantic City: město hříchu hazardu a dřevěné promenády

Atlantic City: město hříchu hazardu a dřevěné promenády

 

Většina z nás slyšela o americkém městě hazardu Atlantic City, kde můžete od roku 1976 navštívit luxusní kasina, pětihvězdičkové restaurace a mnoho center zábavy. Město rozléhající se v Atlantic County, New Jersey, které má s přiléhajícími aglomeracemi 220 tisíc obyvatel.

Atlantic City je slavné i díky své promenádě, která se nazývá BoardWalk, která se začala stavět už v roce 1870 a stále se slavnou díky filmařům a zpěvákům, kteří zde zpívali. Procházka po této promenádě je skvělým místem pro odpočinek v těsné blízkosti moře.

Z mola tak můžete vidět surfující sportovce či rybáře, kteří zde chytají mořské ryby. Na molu také najdete mnoho krámků, kaváren a restaurací, které nabízejí zábavu celý den a noc.

BoardWalk hall najdete také zajímavost v podobě největších varhan a světě, které obsahují neuvěřitelných 33 120 píšťal. Jedná se o zábavní centrum pro celkem 10 500 diváků.

Atlantic City je také místem odpočinku a relaxace. Najdete zde hotelové komplexy, které nabízejí lázně a mnoho dalšího pro potěchu těla. Asi nejznámějším je hotel Borgata, který nabízí právě velké lázně a obří kasino. V dnešních dnech jsme navíc zaznamenali skon hotelového komplexu Trump Plaza, který dříve vlastnil bývalý prezident USA. 16. 2. 2021 tak šel hotel k zemi, kvůli jeho katastrofálnímu stavu. Byla to budova, se kterou šla k zemi i historie, kdy se zde pořádala boxerská utkání, například s Mikem Tysonem. Hotel navštěvovaly celebrity, významné osoby a mnoho politiků.

Pokud neholdujete kasinu či lázním, tak můžete navštívit třeba památník New Jersey Korean War Memorial, nebo skulptury In the Line of Duty Sculptures. Nebo můžete jít nakupovat do obřího outletu v centru Tanger Outlets Atlantic City.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping