DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Soutěž krásy Miss Universe nyní vlastní thajská trans podnikatelka!

Soutěž krásy Miss Universe nyní vlastní thajská trans podnikatelka!

Soutěž krásy Miss Universe byla opět prodána. Tentokrát se ale nejednalo o žádného známého boháče, který by do této investice vložil peníze. Novou majitelkou Miss Universe se stala thajská transgender žena Anne Jakkaphong Jakrajatatip. Známá také jako Anne JKN.

Anne koupi této společnosti potvrdila na středeční tiskové konferenci.

V příspěvku na Instagramu Anne poděkovala všem fanouškům za obrovskou podporu.

Anne je jednou z nejbohatších transgender žen na světě. Časopis Forbes jí zařadil na třetí příčku s majetkem 210 milionů dolarů. Na prvních dvou místech jsou Jennifer Pritzker s dvěma miliardami dolarů a Martine Rothblatt se zhruba 600 milióny dolarů. Další příčky obsadily například Laverne Cox či Cathlyn Jenner.

Soutěž Miss Universe, spolu se svými sesterskými soutěžemi Miss USA a Miss Teen USA změnila za poslední desetiletí mnoho majitelů. Spoluvlastníkem byl třeba Donald Trump. Anne JKN je tak první ženou vlastnící tuto soutěž krásy. Anne je v Thajsku známá díky svému rozvíjejícímu se mediálnímu impériu a také hostování v televizních show. Anne je také spoluzakladatelkou neziskové organizace Life Inspired For Transexuals, která se zasazuje za práva trans osob v Thajsku.

 

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping