DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Jak vybrat správnou rtěnku k vašim rtům.

Rtěnka je neodmyslitelnou součástí ženy. Rtěnkou lze vyjádřit i určité pocity, či dokonale se připravit na určitou příležitost. Je mnoho variant, které můžete zvolit. Jsou rtěnky šroubovací, tekuté či tužkové. Je důležité zvolit vhodnou barvu pro danou příležitost. Významnou roli hraje také tvar rtů, pro který  si rtěnku vybíráte.

Na to se dnes zaměříme.

V případě, že máte rty tenké, tak se doporučuje rtěnka s „dumping efektem“. Rozhodně nejsou vhodné tmavé odstíny a matné rtěnky, které upozorní na úzké rty, a ještě je zvýrazní. Takové rtěnky ještě více rty opticky zúží.

Pokud máte nesymetrické rty, je vhodné použít i konturu, která vám pomůže s doladěním tvaru rtů. Díky tomu se pak nebudete muset bát vybrat si jakoukoli rtěnku a dokonce i lesky na rty. Můžete vybírat z toho, co se vám zrovna líbí. Díky kontuře nezvýrazníte rádné nedokonalosti.

Pokud jste nositelkou plných rtů, tak vám sedne matná rtěnka. Taková rtěnka vyplní kontury a přitáhne pozornost, stejně tak jako když použijete lesk na rty v nějakých letních barvách.

Pokud si nejste jisté svým výběrem, tak zajděte do renomovaných prodejen s kosmetikou, které mají k dispozici profesionální vizážistky, a ty vám doporučí to nejlepší právě pro vás. Nebojte se se rtěnkou experimentovat a vyzkoušet různé barvy a různé druhy. Vyvarujte se příliš křiklavých barev, které mohou působit nesouměrně s vaším make-upem.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping