DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

DONAHA! Aneb body positivity. Přístup k vlastnímu tělu.

 

Je třeba naučit se milovat své tělo, takové jaké je. Mnoho z nás bojuje s nenávistí k vlastnímu tělu nebo se za své tělo v určitých chvílích stydí. Ale nemusí tomu tak být. Je důležité, abyste se snažili smířit se svým tělem i duší.

To neznamená, že by tělo nemělo být zdravé. Ale nějaké ty faldíky navíc nebo neopak nedostatek svalstva v některých partiích nejsou nic tak strašného. Pokud budete vnímat své tělo pozitivně, tak budou lidé vnímat pozitivně i vás.

Nikdo není dokonalý a právě diverzita nás dělá přitažlivými. Je třeba naučit se nehledět na své tělo jako na něco, co je třeba předělat k obrazu, který vidíme často na sociálních sítích. Media nám předhazují dokonalá těla, často upravená v softwarech pro úpravu fotek. Nebo se influenceři snaží ve vás vyvolat dojem, že jsou dokonalí. Ale něco jako dokonalost neexistuje.

Někdy je krásné mít trochu toho tuku, či nějakého toho záhybu navíc. Či naopak být hubený a nestydět se za to. Dokonalost vidí každý v něčem jiném a není třeba si brát k srdci nějaký předhazovaný ideál krásy, který nám většinou vnucují výrobci potravinových doplňků, oblečení či tabletek na hubnutí.

Proto se i my snažíme ke spodnímu prádlu přistupovat s tím, že by mělo být pohodlné a přesto sexy na každé z nás. Důležité je připadat si přirozeně a nebát se to předvést i ve společnosti. Pokud se budete cítit dobře, tak budete působit sebevědoměji a lidé vás budou více respektovat.

Nestyďte se za to, jací jste či jak vypadáte. Každá žena je krásná, i když ve skrytu duše vnímá své nedostatky. Právě nedostatky z nás dělají lidi a to, co je podstatou života.

Dejte si proto do nového roku 2023 předsevzetí, že se budete mít více rády. Budete se cítit ve svém těle příjemně, ať už vypadá jakkoli. Řekněte si, že vždy potkáte někoho, komu se líbíte, nelze se zalíbit každému. My si do nového roku dáváme předsevzetí, abychom byly tou nejlepší variantou sama sebe.

S přáním krásného nového roku s mnoha důvody pro usměv. Vaše Pinkly.cz

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping