DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

Darovat ženě sexy prádlo, nebo květinu? V Pinkly to víme!

 

Každá žena je ráda obdarovaná. Určitě jí potěší jak květina, tak nějaký kousek sexy spodního prádla. Ženy se rády líbí, a proto si také kupují spodní prádlo tak, aby bylo pohodlné, ale také sexy. Každá žena se chce svému partnerovi či partnerce líbit. Proto jsme se zamysleli nad tím, jestli je lepší ženě darovat z lásky květinu nebo nějaké  pěkné spodní prádlo.

Vzhledem k tomu, že chceme pomoci transgender ženám s jejich potřebami, tak bych doporučila rozhodně darovat právě to spodníprádlo. Obdarovaná bere takový dárek trochu jinak než CIS žena. Je to kousek, který ukáže, že vám na ní záleží i trochu jiným způsobem. Ukážete tak vaše pochopení pro její denní starosti, se kterými mohou takové ženy bojovat. Navíc jí ukážete, že budete rád/a když bude vypadat hezky.

Ale nejen pro transgender ženy je vhodné darovat spodní prádlo. Ale je třeba zvolit vhodný okamžik. Pokud se nejedná o speciální příležitost, tak je lepší darovat pěknou květinu, která ženu potěší a rozhodně ji nepřivede do rozpaků. Darováním spodního prádla můžete ženu přivést i do rozpaků. Může si myslet, se vám její současné prádlo nelíbí nebo pro vás není dostatečně sexy. Proto je třeba dobře vybrat příležitost, kdy vybrat květinu a kdy nakoupit nějaké pěkné spodní prádlo.

Dejte si ovšem záležet na hezkém obalu a nějakém malém doplňku.  Hodit se může třeba malá brož na oblečení nebo přívěšek na řetízek. Abyste ukázali, že vám nezáleží jen na tom jednom, pokud by si vaše partnerka brala o něco více osobně, že jí darujete spodní prádlo. Mýty o tom, že si ženy musí spodní prádlo kupovat samy, je tak minulostí. Dávejte však pozor na správnou velikost. Ideálně si před nákupem nenápadně změřte kousky co má doma a podle toho vybírejte.

Hodně úspěchu s vaším novým dárkem přeje Anna z Pinkly.cz

 

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping